Zaterdagavond werd een auto op een parkeerplaats in Zutphen totaal verwoest door een hevige brand die rond half elf uitbrak. Het incident vond plaats aan de C. Hagestraat en veroorzaakte aanzienlijke schade aan het voertuig.
Volgens ooggetuigen was de brand heftig en greep deze snel om zich heen. De auto stond in lichterlaaie, waardoor de brandweer snel moest ingrijpen om het vuur te blussen en verdere schade te voorkomen.
De hulpdiensten waren snel ter plaatse om de situatie onder controle te krijgen. Gelukkig raakte er niemand gewond door de brand, maar de auto is helaas niet meer te redden.
Het is nog onduidelijk wat de brand heeft veroorzaakt en een onderzoek zal worden gestart om de oorzaak te achterhalen. De politie roept eventuele getuigen op om zich te melden en informatie te delen die kan helpen bij het onderzoek naar deze brand in Zutphen.